Полнета плескавица

Производител: Apple
Код: polneta-pleskavica
Достапност: Достапен производ
130 ден.
 

Лепче или тортиња

Плескавица со кашкавал и печурки: 200 гр.

Сосеви: Урнебес, Сос со праз, Кари сос

Салати

Преливи: Кечап, Мајонез, Сенф