Лесковачка турбо (голема)

Производител: Лемис
Код: leskovacka-turbo
Достапност: Достапен производ
130 ден.
 

Лепче или тортиња

Плескавица: 225 гр.

Сосеви: Урнебес, Сос со праз, Кари сос

Салати

Преливи: Кечап, Мајонез, Сенф