Лесковачка детска (мала)

Производител: Лемис
Код: leskovacka-detska(mala)
Достапност: Достапен производ
90 ден.
 

Лепче или тортиња

Плескавица: 125 гр.

Сосеви: Урнебес, Сос со праз, Кари сос

Салати

Преливи: Кечап, Мајонез, Сенф