Полнет стек

Производител: Лемис
Код: polnet-stek
Достапност: Достапен производ
130 ден.
 

Лепче или тортиња

Полнет стек: 220 гр.

Сосеви: Урнебес, Сос со праз, Кари сос

Салати

Преливи: Кечап, Мајонез, Сенф