Вешалица свинска (свежа)

Производител: Лемис
Код: veshalica
Достапност: Достапен производ
140 ден.
 

Лепче или тортиња

Вешалица: 180 гр.

Сосеви: Урнебес, Сос со праз, Кари сос

Салати

Преливи: Кечап, Мајонез, Сенф