Тост со шунка и кашкавал

Производител: Лемис
Код: tost-so-sunka-i-kaskaval
Наградни поени: 400
Достапност: Достапен производ
80 ден.
Цена во наградни поени: 200
 

Шунка

Кашкавал

Преливи: Кечап, Мајонез, Сенф